הצהרת נגישות

כל מה שצריך לדעת על הנגישות שלך

תאריך – 1.12.2022
מהאף עד הזנב הינו עסק בבעלות ד"ר שני סופר למתן ידע, ייעוץ ליווי ותמיכה למשפחות המגדלות בעלי חיים.

 

בתור אמא לילד עם צרכים מיוחדים, אנו רואים בהנגשה חובה וזכות חברתית ומשקיעים מאמצים רבים על מנת שכל אדם יקבל גישה לתכנים החשובים הללו.
 

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י הנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט”  והתכנים באתר הונגשו לרמת נגישות AA . תקן זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי שעוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

בין היתר, הותקנו באתר אמצעי הנגישות הבאים: התאמה לדפדפנים – האתר נתמך ע”י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר והתאמה לטלפון הסלולרי.

 

באתר תוסף נגישות בצד המסך, לחיצה עליו מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה הבאים:

  • שינוי צבעי המסך לגווני אפור, שינוי ניגודיות צבעים- "ניגודיות גבוהה" ו"נגידויות הפוכה", הדגשת
    קישורים באתר, שינוי פונט והגדלת/הקטנת הטקסט.
  •  הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע”י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl”” ו "+” (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים "Ctrl” ו "-” (קונטרול ומינוס).
  • הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן, לחיצה על Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות – אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך.

 

על פי חוקי הנגישות, לאתר פטור כלכלי מהנגשה.
במידה והגולש צריך עזרה בתפעול האתר או בצריכת השירותים שמפורסמים בו יש לפנות לאחראית הנגישות - ד"ר שני סופר, בטלפון – 0545909053.
 

הבהרה:

אתר מהאף עד הזנב ממשיך להתעדכן באופן שוטף, למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר הדורשים מאמצי הנגשה נוספים. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר את ממשק הנגישות, להוסיף, לעדכן ולשפר אותו ואת חלקיו, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר האפשרית, ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית. במידה ואיתרתם תוכן באתר אשר אינו מונגש, הנכם מוזמנים לפנות לממונה הנגישות ואנו נטפל בפנייתכם בהקדם.

 

פרסום הצהרת הנגישות:

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1.12.2022

ואנחנו תמיד כאן לשירותך!

crosschevron-down דילוג לתוכן