שאלת מיליון הדולר

איך זה לעבוד איתנו?

הלקוחות המדהימים שלנו מספרים על איך הצליחו לשנות את החיים שלהם

"טיילור ואני פשוט הפכנו לחברים יותר טובים, קשובים יותר זה לזה ואוהבים יותר, מרגישה שזכיתי בחבר טוב.
הצלחנו להתגבר על בעית המשיכות בטיולים שבגללה נכנסו לתוכנית וגם העשרתי את הידע בהמון נושאים. למדתי לזהות שפת גוף כלבית, להבין מתי משהו מרגיש לא בסדר בכלב, איך להתנהג במפגשים עם גירויים בסביבה ועוד המון דברים חשובים שאני לוקחת להמשך. "

חני מאייר

ד"ר שני רופאה וטרינרית מעולה, עזרה לנו המון עם שני החתולים שלנו תוך כדי הקשבה וסובלנות והסברים מפורטים. ממליצים בחום :)

"קוקו וקרוליין"
ג. חדד

לכלבה שלנו יש חרדות מוטרינרים והשירות הזה התאים לנו בול! מקצועית ואמינה ומענה מאוד מהיר לכל שאלה ששאלנו.
תודה!

"טרה"
ד. פישמן

אנחנו גרים מחוץ לארץ והתמזל מזלנו שיש לנו את שני ואת הליווי שלה. תמיד יכולים לשאול שאלות ולהתייעץ. שני מקצועית, יסודית, סבלנית, נעימה ורגישה.
בתור אחת שלא חוסכת שאלות, כיף שיש מי שמשיב!
מציגה תמיד את התמונה המלאה ומסבירה הכל בנועם ועם מענה מהיר ומקצועי. ממליצה בחוםםם לכל מי שמרגיש שזקוק לעוד עין בוחנת, נייטרלית, מי שלא מקבל את כל ההסברים ושהיה רוצה לדעת עוד על הטיפול בקטנים שלו!

"פרדי"
מ. עפרוני

"עבורי ,כמי שגרה בפריפרייה, ההנגשה הזאת של מידע מקצועי ככה לספה בבית היא עולם ומלואו. הפלטפטרמה האינטרנטית שמאפשרת ללמוד על הכלב שלך בקלות מאפשרת יותר בטחון בגידול בעלי חיים והשילוב שלה עם קבוצות תמיכה של מגדלים נוספים שמעלים שאלות שמביאות לשיח פורה ומלמד היא מצויינת. "

הגר אוחיון

"רציתי להודות לך על כל העזרה והתמיכה !התשובות המהירות והמחשבה מאחוריהן ,הפינוקים וההמלצות והדיונים המרתקים בקבוצה כל שבוע , למדתי המון ואני אסירת תודה וכמובן ממליצה בחום גם למי שזה לא הכלב הראשון שלו כמוני❤️😊ותודה גם מלוקה ורוקי😍"

א. פישמן

"תודה רבה שנתת לנו את היכולת להבין יותר את הכלבה שלנו! בעזרת המומחים, הטיפים המקצועיים , היחס והנכונות לעזור - הקמת רעיון מבורך שעוזר גם למנוסים מבינינו. בהתחלה הייתי סקפטי, אני לא מהמתכתבים, אבל הטיפים, האג'נדות השבועיות גרמו לי לחשוב לקרוא ולהתעניין. הנגשת מידע בגובה העיניים ונתת תחושת שייכות"

מש' קמינסקי-פרץ

"יוזמה מבורכת ונהדרת.נחשפתי לאינפורמציה ולאנשים שאוהבים כלבים ובכלל חיות ואכפת להם ואנשים כמוך שלוקחים את האכפתיות הזאת לסוג של שליחות, זה מחמם את הלב.
תודה עמוקה "

עידית יונס

" זה רעיון מדהים! הצלחת לאגד את כל בעלי המקצוע שצריך כדי לקבל כלים להתמודדות מול הכלבים שלנו. הקבוצה הרגישה כמקום בטוח לשאול, להביע דעה ולנהל דיון בצורה נעימה.

תודה שהיית זמינה תמיד עבורנו ולרגע לא נתת להרגיש לא בנוח. מרגישים שאת עושה שינוי ומביאה משהו חדש. גם התינוקת מוסרת תודה! "

מיתר ברגילי

"ראיתי את ההקלטה, נוסף לי ידע,
נחשפתי לדברים שהם כנראה החשובים והעיקריים.
שמחה שיהיו לי כלים, אם חלילה אזדקק להם".

"אהבתי מאוד וצברתי ידע חשוב. כבעלת ניסיון של כ50 שנה עם בעלי חיים חלק מהמידע היה חדש וחלק מהמידע לא היה חדש אך הוגש הצורה מאורגנת ומהודקת ועשה לי סדר בראש.
תודה רבה על ההשקעה והיוזמה המבורכת. כן ירבו. אשמח לסדנה נוספת! "

"הצלחת לחדש גם לי, למרות הידע והניסיון רב השנים שלי כמאמצת כלבים וחתולים."

השירות של שני הציל אותנו (ממש הציל את חיי הקטן שלנו פשוטו כמשמעו) יותר מפעם אחת. גם במרחק של יבשת אחרת שני זמינה תמיד, מלווה אותנו צעד אחר צעד, יודעת להנחות בדיוק מה לעשות ותמיד מתעניינת ונשארת מעודכנת

"צ'אפה"
נ. שקד

אי אפשר לפספס כמה שהיא יסודית, סבלנית, אכפתית ומקצועית. מתחילת השיחה שלנו הרגשתי מיד שאני בידיים טובות, שכל ספק או שאלה יענו בכל שלב, ושאפשר לצאת לדרך, כשאני יודעת בדיוק מה לעשות כדי שהטיפול יצליח.

היא שיתפה אותי בהכל, הסבירה הכל לעומק, התאימה את ההמלצות שלה לא רק ללונה, אלא גם אליי. וזה משהו שכל כך חשוב ותורם להצלחת הטיפול!

"לונה"
ח. כהן

שני המקסימה מקצועית, יסודית, אחראית, מגיבה במהירות ובסבלנות רבה, ולא פחות חשוב, הרגשתי שגם אני (ולא רק החתולים) מקבלים מענה.
תודה שני, איזה כיף שיש אותך!
וגם הקטנטנים מודים לך

"כתם ובולי"
מ. איוס

רוצה לשמוע על מועדון למזונבים ולמשפחותיהם?

כל מה שצריך בכדי לשפר את הקשר עם המזונב שלכם
crosschevron-down דילוג לתוכן